Bastia - Nantes canli izle

Bastia - Nantes maci bitmistirKaptan olacaktı! Fikret Orman izin vermedi


Fenerbahçe ile oynanan olaylı maçta Robin van Persie ile olan diyalogları ve sinirli hareketleri ile dikkat çeken Oğuzhan Özyakup’un kaptanlığı yönetimde tartışma konusu oldu.

Tolga Zengin ve Necip Uysal’ın forma şansı bulamaması nedeniyle 1. kaptan olarak maçlara çıkan Ozzie ile ilgili özellikle derbiden sonra kafalarda soru işaretleri oluştu.

Siyah-Beyazlı kurmaylar Fenerbahçe karşılaşmasının ardından aralarında yaptıkları sohbette Oğuzhan’ın bir kaptan olarak yaptığı bazı hareketlerin yanlış olduğunu söyleyip, şu yorumlarda bulundular:

“Tamam, Van Persie oyuncularımızı tahrik etti ama bu tuzağa düşmemeleri gerekirdi, özellikle de Oğuzhan’ın... Takımı sakinleştirmesi gerekirken kendisine hakim olamadı. Yeteneğine lafımız yok, belki de çok fazla yük bindiği için kaptanlık sorumluluğunu kaldıramıyor"

FİKRET ORMAN OĞUZHAN’A SAHİP ÇIKTI

Yöneticilerin, bu fikirlerini başkan Fikret Orman’a da ilettikleri kaydedildi. Ancak Orman’ın Oğuzhan’a sahip çıktı ve şunları dedi: “Ben Oğuzhan’a güveniyorum. Zaten şu anda kaptanlığı alıp başkasına verirsek çocuğu bitiririz. Sezon sonunda bakarız ancak ben onun bu işin altından kalkacağına inanıyorum"

Öte yandan yöneticilerin, Oğuzhan’ın yerine Atiba’nın kaptan yapılmasını önerdikleri de öğrenildi.

(Habertürk)

Yenilikler