İstediğiniz Maçi İzleyin, İstemediğinizi Seyretmeyin

İstediğiniz Maçi İzleyin, İstemediğinizi SeyretmeyinBildiğiniz gibi futbol yayını yapan ve bunun karşılığında kullanıcılarından para alan kanallar, bazı zorunluluklar ile bizleri karşı karşıya bırakmaktadırlar. Öncelikli olarak bu kanalları kullanabilmek için yayın yaptıkları platformların aboneliğini almamız gerekiyor. Bununla birlikte hem platforma hem de kanalın kendisine para ödemek zorunda kalıyoruz. Bunu şu örnekle özetleyebiliriz: Digitürk almadan ve ona para ödemeden beIN Sports kanalını seyredemezsiniz. Tabii sadece Digitürk abonesi olmanız da yetmeyecektir. Aynı zamanda beIN Sports abonesi de olmanız gerekecektir. Dolayısıyla çifte para ödeyeceksiniz. Bununla da kalmayacak, sizlere izlemediğiniz maçlar da paket halinde sunulacak. Doğal olarak daha yüksek ücretler istenecek ve bunun bir alternatifinin bulunmadığını açıklayacaklar. Peki ama biz tüm maçları izlemek için farklı farklı kanallar mı almak zorundayız diyorsanız, bunu yazımızın devamı tam anlamıyla açıklıyor.

Tek Bir Platform Üzerinden Ücretsiz Olarak Her Maçı Seyredebilirsiniz

Farklı farklı platformları kullanarak maç izlemek yerine, tek bir platformu kullanarak maç seyretseydiniz nasıl olurdu? O zaman ücret ödemeye razı olabilirdiniz ancak bu sefer de sizden istenecek ücretler son derece yüksek olurdu. Bununla birlikte sizlerin bu paraları ödemeye zorlanması, maçlardan keyif almamanıza neden olurdu. Artık tüm bu sorunlar tarihe karışıyor ve tek bir platform üzerinde dilediğiniz her maç ücretsiz olarak yayınlanıyor. Hem de burada istediğiniz maçı izliyor, istemediğinizi izlemiyorsunuz. Hiçbir zaman izlediğiniz maçlar karşılığında para da ödemiyorsunuz.
Ücretli kanalların yaptığı gibi maçları izlemeseniz bile parasını ödemek zorunda olduğunuz gerçeği ortadan kalkıyor. Artık ücretsiz maç yayını dönemi başlıyor. Tabii ücretsiz olarak maç seyretmek için öncelikli olarak bizim web sitemizde bulunmanız gerekiyor. Burada siz değerli futbol seyircileri için onlarca kanalı bir araya getirdiğimizi de söylemeliyiz. Artık bu kanallar arasından dilediğinizi açarak her istediğiniz maçı seyredebiliyorsunuz. Eğer ki maç izlemek için çok daha kaliteli bir kanal kullanmak istiyorsanız, işte o zaman bu yazımızı sonuna kadar okuyorsunuz.

Smartspor Hayatınıza Bedava Maç Yayını İle Giriyor

Bedava maç yayını yapan onlarca kanal arasından Smartspor kanalını seçerseniz, daha önce izlemediğiniz kadar kaliteli maçlar seyredebilirsiniz. Son derece farklı bir yapıya sahip olan bu kanalı kullanmanız, her maçı Full HD olarak izlemenizi sağlayacaktır. Bununla birlikte hiçbir maç donmayacaktır. Artık keyifli bir şekilde maç seyredecek ve asla izlediğiniz maçlara para ödemeyeceksiniz. Gerçekten kendinizi çok iyi hissedeceğinize ve maçlardan keyif alacağınıza emin olabilirsiniz.
D-Smart, beIN Sport, S Sport, Tivibu gibi kanalların yayınladıkları tüm maçlar tek bir kanal üzerinde toplanıyor. Bu kanal karşınıza Smartspor olarak çıkıyor. Artık siz de web sitemizde bulunan Smartspor kanalını kullanarak tüm platformları bir araya getirebilirsiniz. Son derece güvenilir bir şekilde maç seyredebilir, izlediğiniz maçlardan keyif alabilirsiniz. Sizleri düşünen bir sistemimiz olduğunu ve asla bu sistemden bıkmayacağınızı da söyleyebiliriz.


Yenilikler